KONST / Litografier / Färglitografi 11887295

nr 1188 7295

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Boxer. Signerad, daterad -79, numrerad 183/210. 41x57 cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 4 juni 2018
kl 20:18:30

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg